Aparat fotograficzny ma dziś chyba każdy, choćby ten w swoim telefonie. Codziennie powstają miliardy zdjęć. Dlaczego jedne po prostu są nijakie, a inne przykuwają naszą uwagę? Jak to się dzieje, że ten niewielki procent (a może promil) z nich jest docenianych, nagradzanych? Czy ich autorzy wyssali wiedzę o fotografii z mlekiem matki albo obudzili się pewnego poranka z głową pełną pomysłów? Raczej nie. Ich sukces jest wynikiem ich uporu, ciężkiej pracy i ciągłej, nieustannej nauki oraz stosowania jej potem w praktyce.

Dlatego zachęcam Cię do inwestycji w Siebie.

Do ciągłego podsycania w sobie głodu wiedzy, ciągłego poszukiwania, odkrywania i wybierania dla Siebie tych najlepszych cząstek. To z nich zbudujesz swój własny, niepowtarzalny styl. Ja od kilkunastu lat ciągle się uczę i sądzę, że nigdy nie przestanę. Teraz zdobytą wiedzą i doświadczeniem mogę podzielić się z Tobą.

Zajęcia odbywają się na platformie Skype i przeznaczone są dla początkujących i średniozaawansowanych. Podczas typowego szkolenia przedstawię Ci cały proces w jakim tworzę moje fotografie, a więc:

  • ustawienia aparatu (również te fizyczne na statywie w plenerze)
  • w jaki sposób fotografuję, na co zwracam uwagę
  • jak przygotowuję pliki RAW w Lr (również pod składanie panoramy)
  • jak składam panoramy, jakich narzędzi do tego używam i jak z nich korzystam
  • jak obrabiam zdjęcie (lub poskładaną panoramę) w Ps
  • jakich wtyczek do Ps używam i jak z nich korzystam
  • jak przygotowuję zdjęcie do publikacji na portalach fotograficznych

Oczywiście, w trakcie możesz zadawać mi wszelkie pytania związane z fotografią krajobrazu. Ponieważ zajęcia są tylko dla Ciebie to możemy ustalić indywidualnie tematykę jaką się zajmiemy.

Tu wszystko zależy od Ciebie!

Inne przykładowe tematy, które możemy omawiać: Lightroom od podstaw, sprzęt i wyposażenie, ubiór, planowanie czyli jak przygotować się do wyjazdu i jak ja to robię, pogoda – gdzie sprawdzać. Możemy również popracować nad obróbką Twoich zdjęć.

Osoby nie korzystające jeszcze z Ps bądź początkujące w tym programie zachęcam do obejrzenia serii darmowych tutoriali, Podstawy Adobie Photoshop, które znajdziesz na moim kanale YouTube (link do kanału znajdziesz również w stopce strony). To niemal trzy godziny materiału wideo, który pozwoli Ci na uporządkowanie i przyswojenie podstawowych zagadnień takich jak ustawienia przestrzeni barwnej, warstwy, maski, narzędzia do korekty lokalnej, selekcje itp.

Poniżej dwa przykłady zdjęć, które omawiam w ramach szkoleń (przed i po obróbce w Ps).

Dlaczego warto skorzystać z indywidualnego szkolenia?

Dostosowane do Ciebie

Szkolenie jest wyłącznie dla Ciebie i w jego trakcie zgłębiamy zagadnienia, które są dla Ciebie ważne. Poziom zajęć jest również dostosowany do Ciebie.

On line

Zajęcia prowadzone są on line na platformie Skype. Nie musisz nigdzie dojeżdżać. Nie musisz nawet wychodzić z domu.

Termin

Zajęcia odbywają się w dogodnym dla Ciebie terminie.

Indywidualny program

Na kilka dni przed właściwym szkoleniem spotykamy się online, aby omówić jaka tematyka Cię interesuje oraz sprawdzić czy nie występują problemy technicznie.

 

Powtarzamy ile razy chcesz

Możemy indywidualnie wracać do zagadnień, które są niejasne. Mogę wyjaśnić je ponownie, co jest praktycznie niewykonalne przy większej grupie szkoleniowej.

Komfort

Masz większy komfort nauki. Nie odczuwasz presji, a dodatkowo zwiększasz swoją skuteczność podczas uczenia.

Jak się zapisać?

To proste! Skontaktuj się ze mną poprzez email lub formularz kontaktowy (przycisk poniżej), a ja powiem Ci co dalej.

Zapraszam!

Kontakt