Rendering : EB projekt

Zapraszam do zamawiania wydruków

Fotografie przedstawione w Galerii są dostępne do kupienia w formie wydruków – fotoobrazów. To chyba najbardziej praktyczny i zdecydowanie polecany przeze mnie rodzaj wydruku.

Fotoobraz to zdjęcie wydrukowane na specjalnym płótnie bawełnianym i oprawione na krosnach malarskich. Jest gotowe do powieszenia na ścianie bez dodatkowych zabiegów.

Wydruki wykonywane są na płótnie premium 360g za pomocą profesjonalnego 12-kolorowego plotera fotograficznego. Dostępne są rozmiary od 30x30cm do 150x100cm z krokiem co 5cm. Czas realizacji zamówienia to zwykle 4 dni robocze (wraz z wysyłką). Wysyłki realizowane są kurierem pod wskazany adres w Polsce.

Wydruki zawsze wykonuję w tej samej, sprawdzonej drukarni co pozwala mi zachować powtarzalną i wysoką jakość.

Jak zamówić?

1. Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub email (zakładka kontakt), podając które zdjęcie Cię interesuje (nazwa zdjęcia widoczna jest w galerii np.szkocja_1) i jaki wymiar dłuższego boku powinno posiadać. Wymiary dłuższego boku mogą zawierać się w przedziale od 30 do 150cm (co 5 cm).

2. Ja dobiorę optymalnie rozmiar krótszego boku biorąc pod uwagę proporcję zdjęcia, które wybrałeś. Określę również koszt wydruku oraz wysyłki. Uwaga: wysyłam wyłącznie na terenie Polski.

3. W przypadku akceptacji będę prosił o dane do wysyłki oraz podam nr konta na który powinna trafić wpłata. Realizację w drukarni zamawiam po otrzymaniu wpłaty na konto.

4. Około 4 dni roboczych po zamówieniu w drukarni (zwykle 5 dni roboczych od Twojego przelewu) otrzymujesz swoje wydruki.

Rendering : EB projekt